About Us

Biz Kimiz

Portalımızda hamilelik, bebek, çocuk, ergenlik, eğitim, sağlık, beslenme ve eğlence ile ilgili çok çeşitli içerikler bulacaksınız. Her alandaki profesyonellerin yardımıyla, çocuklarınız ve ailenizle ilgili her gün ortaya çıkan endişelerinizi çözmenize yardımcı olmak istiyoruz.

7 yılı aşkın bir süredir ebeveynlere, bakıcılara ve genel olarak ailelere rehberlik etmek, ilham vermek ve onları desteklemek için 3.500‘den fazla girdi içeren eksiksiz bir kitaplık oluşturmak için çalıştık. İçeriğimizin kalitesini garanti eden eksiksiz bir uzman ekibinin desteğine sahibiz.

Ben Anneyim’de annelik ve aile yaşamının hazırlık gerektiren bir dizi zorluğu beraberinde getirdiğini biliyoruz. Ve her süreç bireysel olsa da, genel olarak ortaya çıkan çeşitli durumlarla yüzleşmek için destek görevi gören çok çeşitli kaynaklar vardır. Size eşlik etmek istiyoruz!

Doğurganlık, hamilelik, bebekler, çocukluk, ergenlik, eğitim, fiziksel ve zihinsel sağlık ve ailenizin refahı ile ilgili diğer alanlarda size rehberlik etmek için her gün çalışıyoruz. Uzman ekibimizin desteğiyle, en iyi kararları verebilmeniz için size güvenilir, özlü ve faydalı cevaplar vermek istiyoruz.

Bizim topluluğumuz

Web portalımız aylık 46.000’den fazla ziyaret almaktadır.

Değerlerimiz

Ben Anneyim, içeriklerinin okuyucuları üzerindeki etkisinin farkındadır. Bu nedenle empati, eşitlik, kapsayıcılık, saygı ve aidiyet duygusu gibi değerler markanın temelidir. Hem ebeveynler hem de toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmak istiyoruz. Bu nedenle, bizi her gün okuyanları güçlendirmek için çeşitli sesleri, kimlikleri ve fikirleri dahil ediyoruz.

İçerik taahhüdü
İçerik taahhüdü

Yüksek kaliteli editoryal bilgiler sağlamaya kararlıyız. İçeriklerimiz her biri alanında uzman kişilerin görüşlerini içermekte ve bilimsel araştırmalarla desteklenmektedir.

Kalite Garantili
Kalite Garantili

İçeriklerimiz eğitim, sağlık, psikoloji, beslenme vb. farklı alanlarda uzman kişiler tarafından yazılmaktadır. Bilgiler kanıtlarla veya bibliyografyada başvurulabilecek güvenilir kaynaklarla desteklenmektedir.

Uzman doğrulaması
Uzman doğrulaması

Her makale, bilgilerin doğruluğunu ve kalitesini doğrulamakla görevli profesyonellerden ve editörlerden oluşan ekibimiz tarafından bir inceleme ve doğrulama sürecinden geçer.

Önemi ile uyumlu içerik.

İçeriğimizin oluşturulması için katı yönergelerimiz var. Okurlarımızla bağ kurmak için araştırmanın kalitesinin, tanıdık ve kapsayıcı bir dil kullanımının ve uzmanların görüşlerinin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Search

Makalelerimiz doğru, net ve tarafsız bilgi sağlamak için profesyonel kriterlere, bilimsel araştırmalara ve kişisel deneyimlere dayanmaktadır.

Search

Eğitim, sağlık ve psikoloji ile ilgili içeriklerimiz, ilgili alana göre profesyoneller tarafından kapsamlı bir şekilde incelenir ve onaylanır.

Search

Farklı sesleri ve kimlikleri dahil etmeye ve dinlemeye her zaman açığız. Farklı ve kapsayıcı bir portalız!

Uzmanlarımız

Bir konu ister basit ister karmaşık olsun, görevimiz en iyi yanıtı sağlamaktır. Bu nedenle saflarımız eğitim, sağlık, beslenme ve eğlence gibi çeşitli alanlarda uzman kişilerden oluşmaktadır. Pedagojik uzmanlar, çocuk doktorları, pratisyen hekimler, eczacılar, beslenme uzmanları, psikologlar, ebeler ve diğer uzmanlar, Ben Anneyim'i yararlı ve güvenilir bir kaynak haline getirir.

Arantza Martín Becerro
Arantza Martín Becerro

belgeselci

Elena Sanz Martín
Elena Sanz Martín

Psikolog

Francisco María García
Francisco María García

Avukat

Marta Guzmán
Marta Guzmán

beslenme uzmanı

Sara Clemente Luna
Sara Clemente Luna

psikolog ve gazeteci

Leidy Mora Molina
Leidy Mora Molina

Hemşire

Perfil Ruben

Bize Ulaşın

Okuyucularımızdan haber almayı seviyoruz!

Bir hatayı bildirmek, soru sormak veya öneride bulunmak istiyorsanız, ekibimizle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.