Reklam Politikası

Ben Anneyim‘in misyonu, hamilelik, ebeveynlik ve aile ilişkileri hakkında güvenilir bir bilgi kaynağı olmaktır. Doğruluğu, alaka düzeyini ve netliği sağlamak için katı editoryal ve tıbbi yönergeler altında oluşturulan güvenilir ve pratik içeriği size sağlamaya kararlıyız.

Ben Anneyim, web sitesinde ve sosyal ağlarında reklam satışı yoluyla finanse edilmektedir ve her zaman editoryal özerkliğe öncelik verilmektedir, bu da kriterlerimizin hiçbir durumda bu finansman mekanizmasından etkilenmediği anlamına gelmektedir.

Bazı durumlarda Ben Anneyim, markalarını, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için sponsorlarla işbirliği yapabilir. Bu içerikler her zaman “sponsorlu” olarak etiketlenmekte ve bu bilgiler bu yazıların başında açıkça belirtilmektedir.
Kabul ettiğimiz reklam türleriyle ilgili olarak takip ettiğimiz özel yönergeler şunlardır:

1. Reklamı yapılan herhangi bir ürünü veya hizmeti tasdik etmiyoruz.

ASitemizde belirli ürün veya markalar reklam şeklinde görünse de, bu hiçbir şekilde reklamı yapılan ürün, hizmet veya markanın tasdik edildiği şeklinde yorumlanmamalıdır. Ürünlerin veya hizmetlerin değerlendirilmesi, bunları dağıtan şirketlerle olabilecek herhangi bir reklam ilişkisi dikkate alınmaksızın, ekibimizin sorumluluğundadır.

2. Reklamlar ve editoryal içerik arasında net bir ayrım yaparız.

Reklamlar ve editoryal içerik arasında her zaman net bir ayrım yaparız. Tüm Ben Anneyim reklamları, açık ve net bir şekilde bu şekilde tanımlanır.

3. Bazı reklam türleri kabul edilmeyecektir.

Reklamlar, bir bireyi veya grubu yaş, renk, ulusal köken, ırk, din, cinsiyet, cinsel yönelim veya engellilik durumuna göre yanlış tanıtan, alay eden veya onlara saldıran materyaller dahil olmak üzere hileli, yanıltıcı veya saldırgan materyal içermemelidir.

Reklamlar karalayıcı, iftira niteliğinde veya tehdit edici bilgiler içermemelidir. Reklamlar ateşli silahlar, pornografi, uyuşturucular, siyasi kampanyalar veya haber simülasyonu veya acil bir durumla ilişkilendirilmemelidir. Haber amaçlı içerik olarak yanlış yorumlanabilecek herhangi bir reklam, reklam olarak etiketlenecektir.

4. Reklamları izliyoruz

Ben Anneyim, web’de kabul edilecek ve gösterilecek reklam türlerini belirleme konusunda yegane ve münhasır takdir yetkisine sahiptir ve herhangi bir reklamı, içeriği veya amacına aykırı olduğu her an reddetme, iptal etme veya geri çekme hakkını saklı tutar. Ben Anneyim politikaları bir ilanın geri çekilmesi durumunda, kararın hangi gerekçelerle alındığı derhal reklamverene bildirilir.

5. Sponsorlu ve sponsorsuz içerik arasında net bir ayrım yaparız.

Ben Anneyim, araştırma kuruluşlarından, üreticilerden ve diğer güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayıcılardan sponsorluk arar. Sponsorlu içerikler, Ben Anneyim‘a finansal faydalar sağlar, ancak kullanıcılarımıza bu kuruluşlar tarafından sunulan hizmet veya ürünlerle ilgili güncel bilgiler sağlayarak da fayda sağlar.

Bir reklamcının sponsor olduğu tüm içerikler, yayın politikamıza tabidir ve yazı işleri ekibimiz tarafından incelemeye tabidir. Ek olarak, içerik bir kuruluş tarafından sağlandığında veya etkilendiğinde, kullanıcının uygun şekilde bilgilendirilebilmesi için sponsorlu olarak işaretlenir.

6. Ortaklık Programı

Makale oluşturma sürecinin bir parçası olarak editör ekibimiz, okuyucularımız için yararlı olabileceğini düşündükleri ilgili ürünlere bağlantılar ekleyebilir. Tüm ürünler bağımsız olarak seçilse de, sağladığımız bağlantıyı kullanarak sitede bir ürün satın alırsanız, Ben Anneyim‘ın komisyon alabileceğini bilmenizi isteriz.

Ben Anneyim‘ın kullanıcılar ürün veya hizmet satın aldığında veya abone olduğunda komisyon aldığı durumlarda, sayfada aşağıdaki metin yer alacaktır: Bu makale objektif ve bağımsız olarak okuyucuların ilgisini çekebilecek ürün ve hizmetleri önermektedir. Kullanıcı, bu makalede görünen belirli bağlantılar aracılığıyla bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde, Ben Anneyim komisyon alabilir.