Profesyonel Ekip

Ben Anneyim, doğurganlık ve hamilelik planlaması konusunda rehberlik sağlamak ve ebeveynlik aşamaları ve farklı dönemlerde destek kaynağı olmak için içeriğimizin kalitesini, doğruluğunu ve bilimsel doğruluğunu garanti etmek için çalışan sağlık, psikoloji ve eğitim alanlarında uzmanlaşmış profesyoneller tarafından oluşturulmuştur.

Medic Team

Titiz seçim sürecimiz sayesinde, kamu ve özel araştırma alanlarından ve profesyonel alanlardan, eğitimli ve içeriğimizin kalite standartlarına uygun olduğunu doğrulayan ve doğrulayan harika bir yörünge ve iş deneyimine sahip profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var.

Uzman ekibimiz, kalitesini sağlamak için tüm içeriğimizdeki bilgileri doğrular.

Her yayından önce, profesyonellerden oluşan bir ekip, bilgilerin doğru, güncel ve bilimsel çalışmalarla desteklendiğinden emin olmak için her makaleyi değerlendirir. Bem Anneyim okuyucularının sağlık, eğitim ve annelik alanındaki en son bulgulara ve araştırmalara uyarlanmış kaliteli bilgiler almalarını sağlamak için tüm içerik sürekli olarak gözden geçirilir.

Associated professionals

Thumb Author Sara Sanchis

Sara Sanchis

Psikolog

Thumb Author Bego Corrales

Bego Corrales

Öğretmen

Thumb Author Nadia Yépez Suarez

Nadia Yépez Suarez

nöroeğitimci

Erken çocukluk nöropedagojisi alanında eğitimci ve araştırmacı. Araştırma projeleri, eğitim programlarının yönetimi, üniversite profesörü, diploma koordinatörü, okul danışmanı ve çocuk eğitim merkezlerinin direktörü konularında geniş deneyime sahiptir. Ayrıca ulusal ve uluslararası konferanslarda konuşmacı, ders kolaylaştırıcı, eğitim materyalleri yazarı ve psiko-pedagojik programlarda danışman ve danışman olmuştur.

Thumb Author Sandra Golfetto Miskiewicz

Cerrah Venezuela Merkez Üniversitesi'nden mezun oldu. İngilizceden İspanyolcaya kitap ve video çevirmeni ve profesyonel gönüllü olarak çalıştı. MedToday dergisinin editörü ve kurucusudur ve sağlıkla ilgili makalelerin yayılmasında farklı medyalarla işbirliği yapmaktadır.

Thumb Author Sara Cañamero

Sara Cañamero

Kadın Doğum Hemşiresi

Thumb Author Lucía Corral

Lucía Corral

beslenme uzmanı

Thumb Author Sara Clemente Luna

Sara Clemente Luna

psikolog ve gazeteci

Thumb Author Manuel Antonio Fernández

Pediatrik nörolojide uzmanlaşmış doktor. Endülüs Pediatrik Nöroloji Enstitüsü'nün kurucusu ve yöneticisi ve CEU Cardenal Herrera Üniversitesi'nde Nöropediatri ve Nörogelişim alanında yüksek lisans derecesi yöneticisidir. Eğitim programlarının koordinatörü, sağlıkla ilgili bilinçlendirme kampanyaları, öğretmen, konferans organizatörü, pediatrik kampanya danışmanı ve dağıtıcı olarak deneyime sahiptir.

Thumb Author Carlos González

Yayıcı olarak geniş deneyime sahip çocuk doktoru. Emzirme, ebeveynlik, çocuk gelişimi ve bebek besleme ile ilgili bir düzine kitabın yazarıdır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde konferanslar vermiştir ve Katalan Emzirme Derneği'nin kurucusudur.

Thumb Author Martín Gruenberg

Martín Gruenberg

çocuk doktoru

Thumb Author César Bona

César Bona

Dilbilimci

Thumb Author Rocío Gil Redondo

İleri estetik ve saç ekimi konusunda uzmanlaşmış dermatolog. Şu anda Hospital La Paz'da yürüttüğü profesyonel bir dermatolog olarak 8 yıldan fazla deneyim biriktirmiştir.

Thumb Author Marián Carrero Puerto

Farkındalık konusunda uzmanlaşmış psikolog. Renacer Psikoloji Merkezi'nde işbirlikçi ve Uluslararası Valencia Üniversitesi'nde profesördür. Araştırma projelerine, uluslararası konferanslara ve dağıtıcı olarak katılmıştır. Bir yazar ve psikoloji ile ilgili dergilerin editörü olarak bu son alanı araştırıyor.

Thumb Author Marta Guzmán

Marta Guzmán

beslenme uzmanı

Thumb Author Irene Nora Melamed

Çocuk doktoru ve ergen doktoru. "Ricardo Gutiérrez" Genel Çocuk Hastanesi'nin Ergenlik Bölümü'nün kurucu ortağı, Latin Amerika Sosyal Bilimler Fakültesi ve Entre Ríos Ulusal Üniversitesi'nde araştırmacı ve öğretmen olan Pan American Sağlık Örgütü'nün danışmanlığını yaptı. Çocuk ve ergen sağlığı ağırlıklı olmak üzere sağlık alanında kapsamlı akademik ve uygulamalı eğitimleri vardır.

Thumb Author Elena Castro

Elena Castro

dilbilimci

Thumb Author Laura Ruiz Mitjana

Öğrenme bozukluklarında uzmanlaşmış çocuk ve ergen psikoloğu. Klinik psikolog, program tasarımcısı, danışman, psikoeğitim rehberleri danışmanı ve çocuklara ve gençlere yönelik eğitim projelerinde yönetici olarak çalıştı. Çalışmalarını yazarlıkla birleştirmenin yanı sıra uzmanlık alanıyla ilgili makaleler yayınlamaktadır.

Thumb Author Angela Herrero Marin

Meslek olarak eczacı. Ángela, doğum asistanı olarak teorik ve pratik olarak uzmanlaşmıştır. Hamile kadınlara, süreçlerinin tüm yönlerini anlamalarına yardımcı olmak için konuşmalar ve atölye çalışmaları veriyor. Ayrıca, çalışma sırasında fiziksel ve duygusal eşlik etmenin yanı sıra bilgisinin dijital medya aracılığıyla yayılmasını sağlar.

Thumb Author Leonardo Biolatto

Cinsel sağlık ve üreme sağlığı ve sosyal gelişim konusunda uzmanlaşmış doktor. Aile hekimliği, cinsel sağlık ve ergen alkolizmi ile ilgili araştırma makalelerinin yazarı ve dış hakemi olarak çalışmaktadır. Ayrıca kırsal alanlarda halk sağlığı projeleri geliştirmiş ve eğitim aldığı alanlarda öğretmenlik yapmıştır.

Thumb Author Leticia María Fernández Gutiérrez

Aile arabuluculuğu ve okul rehberliği konusunda uzmanlaşmış eğitim psikoloğu. Espacio Liberum'da özel sınıf öğretmeni ve danışman olarak çalıştı. Halen Despierta España Programında monitör olarak çalışmakta ve sonunda eğitimiyle ilgili makalelerin yazılması ve düzenlenmesinde dijital medya ile işbirliği yapmaktadır.

Thumb Author Maria Elisa Lisotti Luppi

Kinesiyoloji ve obstetrik fizyoterapi konusunda uzmanlaşmış fizyoterapist. Hem akademik eğitim hem de uygulama düzeyinde bir doula, doğum destekçisi olarak geniş deneyime sahiptir. Özel muayenehanesinde de hizmet vermesine rağmen, çeşitli obstetrik kinesiyoloji kurumlarıyla çalıştı. Bu alanda 9 yıldan fazla deneyime sahiptir ve bu deneyimi açıklama ile tamamlamaktadır.

Thumb Author Olga Carbajo

Eğitim bilimleri ve biyoteknoloji alanında uzmanlaşmış biyolog. Biyoloji, Kimya ve Fizik alanında laboratuvar asistanı ve öğretmen olarak deneyim sahibidir. Ayrıca, farklı dijital ortamlarla işbirliği yaparak bir yayıcı olarak bir yönü keşfediyor.

Thumb Author Sara Viruega Encinas

Sara Viruega Encinas

eczacılığa ait

Thumb Author Nadyra Muhammad

Nadyra Muhammad

Psikopedagog

Çocuk nörogelişiminde uzmanlaşmış eğitim psikoloğu. Eğitmen, okul danışmanı, klinik psikolog, öğrenme merkezleri koordinatörü ve atölye çalışmaları ve programların kolaylaştırıcısı olarak deneyime sahiptir. ABCcerebrum'un kurucusudur ve şu anda Panama Thomas Jefferson School'da Psikoeğitim Bölümünü koordine etmektedir.

Thumb Author Pedro González Núñez

Pedro González Núñez

Çocuk eğitmeni

Erken çocukluk eğitiminde görsel-işitsel iletişimci ve uzman. Bir süre eğitimci olarak çalışsa da şu anda editörlük ve yazarlık yapmaktadır. Çeşitli dijital medyaya katkıda bulunan kişi olarak uzun bir geçmişe sahiptir ve bir düzine kurgu kitabı yazmıştır.

Thumb Author Valeria Sabater

Psikolog ve yazar. Nöro yaratıcılık, duygusal zeka ve koçluk konularında uzmanlaşmıştır. İçerik yazarı, editör, eğitmen ve klinik psikolog olarak çalıştı. Los lobos de la aldea Serieva (2015) dahil olmak üzere birçok kitabın yazarıdır. Ayrıca sağlıkla ilgili kurs ve programların kolaylaştırıcısıdır.

Thumb Author Leidy Mora Molina

Pediatrik kardiyoloji ve doğum bakımı konusunda uzmanlaşmış hemşire. Rómulo Gallegos Deney Üniversitesi'nde profesördür ve hemşirelik alanında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Ayrıca hamilelik, annelik ve ebeveynlik ile ilgili makalelerin yazımı ve editörlüğü yoluyla bir yayıcı olarak çalışmaktadır.

Thumb Author Marisol Rendón Manrique

Marisol Rendón Manrique

Okul Öncesi Öğretmeni

Dil eğitmeni. Caldas Üniversitesi ve Manizales Üniversitesi'ndeki programlarda İngilizce ve İspanyolca öğretmeni olarak çalıştı. Ayrıca, hem kamu hem de özel kurumlarda öğretmen olarak 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Halen Ulusal Öğrenme Servisi'nde (SENA) dil eğitmeni olarak çalışmaktadır.

Thumb Author María Matilde

Eğitimde yenilik ve öğretim bilimlerinde uzmanlaşmış pedagog. Psikopedagog, danışman ve eğitmen olarak deneyim sahibidir. Kamu ve özel kurumlarda öğretmenlik yaptı ve kişisel eğitmen olarak paralel bir kariyer keşfetti.

Thumb Author Andrés Felipe Cardona Lenis

Andrés Felipe Cardona Lenis

beden eğitimi ve spor okulu mezunu

Beden Eğitimi ve Spor Lisans Derecesi. Bir eğitimci olarak ve fiziksel sağlık ve psikolojik sağlık üzerine makaleler yazar olarak deneyim sahibidir. Gençlere ve yetişkinlere yönelik serbest zaman kullanımını sağlıklı bir şekilde geliştirmeye yönelik programlar tasarlamıştır. Sporla ilgili konferans ve seminerlere de katılmıştır.

Thumb Author Silvia Zaragoza

Silvia Zaragoza

beslenme uzmanı

Diyetisyen ve beslenme uzmanı. Klinik ortamda dağıtıcı, çalıştay kolaylaştırıcısı ve beslenme programlarının yaratıcısı olarak çalıştı. Hastanelerde ve sağlık merkezlerinde geniş deneyime sahiptir, mesleğini özel muayenehanelerde de uygulamaktadır. Eğitsel beslenme alanında uzmanlaşmıştır, bu nedenle başkalarına sağlıklı beslenme paradigmalarını öğretme mesleği vardır.

Thumb Author Eva Maria Rodriguez Diego

Eva Maria Rodriguez Diego

Profesyonel yazar ve beden eğitimi uzmanı

10 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel yazar. Beden Eğitimi alanında yüksek lisans derecesinin yanı sıra genel olarak yoga eğitimi, Pilates, spinning ve fitness üzerine kurslar ve atölye çalışmaları ile eğitimi vardır. Ayrıca dans terapisi, psikopedagoji ve müzik eğitimlerini tamamladı.

Thumb Author Azucena Fernández

Profesyonel editör ve yazar. Sol de julio ve Wait for me in Weimar romanlarını yayınladı ve tiyatro topluluğu Decuma Teatro'nun kurucusu ve yönetmenidir. Ayrıca dijital medya için öğretmen, içerik editörü, içerik yöneticisi ve yazar olarak deneyim sahibidir.

Thumb Author Natalia Cobos Serrano

Natalia Cobos Serrano

sosyal eğitimci

Sosyal hizmet uzmanı. Savunmasızlık riski taşıyan aileler için müdahale programları, sosyo-eğitim programları tasarlama ve aile arabulucusu ve danışmanı olarak deneyim sahibidir. 7 yılı aşkın bir süredir Kızıl Haç İspanya'da gönüllü olarak çalışıyor ve şu anda Junta de Castilla y León'da Toplum Hizmetleri profesörü olarak çalışıyor.

Thumb Author Diego Pereira

Venezuela'daki kırsal ve yerli toplulukları destekleyen STK'larla çalışma deneyimine sahip doktor. Acta Científica Estudiantil dergisinin yazı işleri koordinatörü, araştırma projelerinin işbirlikçisi ve sağlıkla ilgili medya ve web sayfaları için makalelerin yazarı/editörü olmuştur. Şu anda tıbbi ihtisasını Nueva Caracas Clinic'te tamamlıyor.

Thumb Author Maria Fátima Seppi Vinuales

Sosyal iletişimci ve psikolog. Ebeveynlik, Bağlanma ve Gelişim diplomasına ve iletişim alanında kapsamlı deneyime sahiptir. Halen bir psikolog ve içerik yazma ve düzenleme konusunda dijital medya işbirlikçisi olarak çalışmaktadır.

Thumb Author Samanta Ruiz

Samanta Ruiz

Öğretmen

Dijital içerik yazma konusunda uzmanlaşmış sosyal bilimler alanında profesör. Medya ile işbirliği yapma ve içerik konumlandırma için dijital pazarlama stratejilerini uygulama konusunda geniş deneyime sahiptir. Her zaman analitik ve araştırmacı bir bakış açısıyla çeşitli konularda uzmanlaşmıştır.

Thumb Author Maria del Carmen Hernandez

Pediatrik dermatolojide eğitim ve deneyime sahip dermatolog. Arjantin'deki çeşitli sağlık merkezleriyle de işbirliği yapmasına rağmen, kendi muayenehanesine sahiptir. Uluslararası konferanslara katılmıştır ve dermatolog olarak çalışmalarını estetik ve sağlık üzerine makaleler yazmak ve düzenlemekle birleştirmektedir.

Thumb Author Arantza Martín Becerro

Bilgi ve belge yönetimi uzmanı. Arantza Becerro, kütüphaneci, belgeselci, danışman, çocuk ortamı programlarının yaratıcısı ve Devlet memuru (şu anda yaptığı bir iş) olarak çalıştı. Ayrıca özellikle annelik, ebeveynlik ve eğitim konularında içerik yazarı olarak deneyim sahibidir.

Thumb Author Marcela Alejandra Caffulli

Kapsamlı mesleki deneyime sahip çocuk doktoru. Nöropediatri ve çocuk nörogelişimi alanında uzmanlaşmıştır. Arjantin Pediatri Derneği'nin bir parçasıdır ve ülke çapında birlikte projeler, programlar, çalıştaylar ve sosyal yardım çabaları geliştirir. Bir çocuk doktoru olarak çalışması, sağlık ve tıp dergileri ve platformları ile işbirliği içinde onu dijital bağlama da taşıyor.

Thumb Author Vanesa Evangelina Buffa

Çocuklarda ve ergenlerde ağız sağlığı konusunda uzmanlaşmış diş hekimi. Bu alanda ortaokul ve üniversite düzeyinde öğretmenlik yaptı. Ayrıca Arjantin'in elverişsiz bölgelerinde eğitim, yönetim ve ağız sağlığı hizmetlerine yönelik planlar, programlar ve projeler geliştirmiştir. Devlet kurumları ve STK'lar için işbirlikçi olarak çalıştı.

Thumb Author Saúl Sánchez Arias

Saúl Sánchez Arias

beslenme uzmanı

Sporcu beslenmesi konusunda uzmanlaşmış beslenme uzmanı. Öğretme, hazırlama ve yayma konusunda deneyim sahibidir. Real Club Deportivo de La Coruña'da profesyonel oyuncuların menülerini tasarlamak, denetlemek ve danışmanlık yapmak için çalıştı. Halen kendi eğitim alanında klinik beslenme uzmanı ve dijital medya için yazar olarak çalışmaktadır.

Thumb Author María José Roldán

Öğrenme güçlüğü çeken çocuklar ve ergenlerle işbirliği yapan kapsamlı deneyime sahip eğitim psikoloğu. Dijital içerik editörü, editörü ve koordinatörü olarak uzun bir kariyere sahip olmasının yanı sıra, okul döngüsüne uyum sağlamada sorun yaşayan gençlerle de çalıştı.

Thumb Author Elena Sanz Martín

Bilişsel-davranışçı modelin uygulanmasında, aile terapisinde ve gençlerde ve yetişkinlerde bağımlılıkların tedavisinde uzmanlaşmış klinik psikolog. Bu alanlarda içeriğin yaygınlaştırılması ve oluşturulmasında işbirliği yaptı ve Valladolid'deki özel muayenehanesinde klinik psikolog olarak çalışıyor.

Thumb Author Francisco María García

Avukat, yazar olarak profesyonelleşti. Kariyerine memur ve hukuk danışmanı olarak devam etti, ancak bir süre sonra profesyonel bir yazar olarak başka bir kariyer akanı daha keşfetti. Farklı dijital ortamlarla, ayrıca reklam ve pazarlama kampanyalarıyla işbirliği yapıyor. Metinlerin editörlüğünü ve küratörlüğünü de yapıyor.

Thumb Author Ana Couñago

Ana Couñago

Psikolog

Psikolog ve eğitim psikoloğu. Eğitim programlarının ve kurslarının yaratıcısı, eğlence-eğitim faaliyetlerinde gönüllü, çocuk ve ergen psikoloğu, danışman ve dağıtıcı olarak geniş deneyime sahiptir. Özel koşullarda çocukların eğitimi konusunda uzmanlaştı, bu nedenle psiko-pedagojik bir çalışma yürüten çeşitli kabineler ve kuruluşlarla çalıştı.

Thumb Author Mara Amor López

Klinik uygulamada geniş deneyime sahip psikolog. Kurumlarda eğitmenlik, ortaöğretim kurumlarında söyleşi ve çalıştay kolaylaştırıcılığı, psikoloji kabinelerinde yöneticilik ve klinik psikologluk görevlerinde bulundu. Bugün bu son mesleği dijital medya için yazılar yazmakla birleştirmektedir.