Hayatımın Aşkı Geldiğinde

Hayatımın Aşkı Geldiğinde

Son Güncelleme: 25 Nisan, 2018

Hayatımın aşkı sonunda geldiğinde, kendimi, her şeyin nasıl olacağını düşünmekten alıkoyamıyorum. Günler geçiyor karnımda bebek büyürken stres artıyor.

Bebeğimin neye benzeyeceğini düşünüp duruyorum. Tüm kalbimle, bebeğimi kucağıma alacağım zamanın bir an önce gelmesi için can atıyorum.

Günlerimi, mutluluk ve katıksız bir aşkla yaşıyorum. Ama bu bekleyiş sanki hiç bitmeyecek gibi.

Bununla birlikte, bu bekleyiş, birkaç gün, hafta ya da ay içerisinde kazanacağım şeyi düşününce beni rahatsız etmiyor. Sürekli olarak seni kollarımın arasına almayı hayal ediyorum.

Hayatımın aşkı geldiği anda her şey daha iyi olacak. O gün geldiğinde aşkın ve sevginin, fedakarlığın, kendini adamanın gerçekte ne olduğunu göreceğim.

Sonunda gözlerinin içine baktığımda, o kadar büyük bir mutluluğu daha önce hiç hissetmediğimi fark edeceğimi biliyorum.

O dişsiz gülümsemeni gördüğüm anda kendimi bulutların üzerinde bulacağım. Ve cennete dokunduğumu hissedeceğim.

Nihayet, hayatın tüm gizemleri ve mucizeleri açıklığa kavuşacak. Bir kadın ve bir anne olarak tüm inancımı gücüme ve cesaretime katacağım.

Sonsuza kadar hayatımın aşkı

Hayatımın aşkı geldiğinde, umutlarım ve hayallerim canlanacak. Böyle olaylar başıma geldiğinde dünya bana gülümseyecek ve ben, yaşamın çok güzel bir şey olduğunu anlamaya başlayacağım.

Hiçbir şeyin bugünden daha kuvvetli ve gerçek olmadığına inanıp, geleceğe “ya hep ya hiç” diyeceğim.

baba ve hamile kadın

Tam bu anda burada olmanın tadını çıkarmak adına elimden geleni yapacağım. Çocuk büyütmek ile uğraşırken zaman, yürüyerek uzaklaşmaz, adeta uçar gider.

Paylaşacağımız hayatın hikayesini yazarken, her anın ve her başarımızın anısını bir hazine gibi saklayacağım.

Nihayet dünyaya geldiğinde, tüm o saflığın, tazeliğin ve masumluğun ile içimi dolduracaksın. Çocukluğuna tanık olan gözlerin olarak, iyiyi ve doğruyu yapabilmek için çok çalışacağım.

Seni en iyi şekilde yetiştirmek ve sana en doğru terbiyeyi verebilmek için girmem gereken tüm savaşlara girip hepsini kazanacağım. Hayatımın en tatlı huzuru olacaksın.

Geldiğinde, sana sonsuz aşkımı vaat ediyorum.

Sana tüm sabrımı, azmimi ve dayanıklılığımı sunacağım. Bebeğime sarılmaktan asla yorulmayacağıma ve onun tüm yaralarına ilaç olacağıma yemin ediyorum.

Öpücükler, günlük sevgi ve şefkat alışkanlıklarımızın değişmez bir parçası olacaklar.

Aşkın bana güç katacak

anne çocuk kelebek

Bebeğim dünyaya geldiğinde, ihtiyacım olan gücü her zaman her yerde bulacağım. Karşılaşacağım her zorlukta kendi cesaretimi keşfedeceğim. Aşılar, ağlamalar ve ilk ayrı kalışımız kalbimizi kıracak.

İki insan arasında olabilecek bu en güzel bağ için, tüm bu zorluklar ile başa çıkmayı öğrenmeliyiz.

Söz veriyorum, senin için sonsuz bir motivasyon kaynağı olacağım. Aramızdaki bağı, senin o asil duruşuna ve yeteneklerine olan büyük güvenim ile kutsayacağım. Başarıların ya da ufak tefek hataların konusunda “kör” olmamaya, her zaman yaptıklarını izlemeye ve değerlendirmeye söz veriyorum.

Aramızdaki bu çok özel bağdan daha kuvvetli hiçbir şey yok. Birbirimize olan hislerimiz sayesinde dağları bile deleriz biz.

Benim için, bu küçük “günışığından” daha iyi bir arkadaş hiçbir zaman olmayacak; ve ben onun dostu ve yardımcısı olacağım.

Peki ya hayat bize beklenmedik şekilde sürprizler yaparsa?  Ya işler planladığımız gibi gitmezse?

Önemli olan tek gerçek, tüm zorluklarla beraber yüzleşecek olmamızdır. Çünkü, çocuğum doğduğunda, hayatımın aşkı olacak.


Tüm alıntı yapılan kaynaklar, kalitelerini, güvenilirliklerini, güncelliklerini ve geçerliliklerini sağlamak için ekibimiz tarafından derinlemesine incelendi. Bu makalenin bibliyografisi güvenilir ve akademik veya bilimsel doğruluğa sahip olarak kabul edildi.Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.