Çocuklarda hastalık

Çocukların hasta olması normaldir: basit soğuk algınlığı, enfeksiyonlar, su çiçeği, alerji… Ve biz de bulabileceğimiz en iyi bilgilere hazır olmalıyız; böylece hastalıkları daha iyi önleyebilir veya belirtileri en kısa zamanda bulabiliriz. Biz Ben Anneyim’de çocuğunuzun sağlığına öncelik verdiğimiz için, çocuk hastalıklarıyla ilgili her türlü bilgiyi sizin için bulunduruyoruz. Çocukların hasta olması normaldir: basit soğuk algınlığı, enfeksiyonlar, su çiçeği, alerji… Ve biz de bulabileceğimiz en iyi bilgilere hazır olmalıyız; böylece hastalıkları daha iyi önleyebilir veya belirtileri en kısa zamanda bulabiliriz. Biz Ben Anneyim’de çocuğunuzun sağlığına öncelik verdiğimiz için, çocuk hastalıklarıyla ilgili her türlü bilgiyi sizin için bulunduruyoruz.

Çocuklarda Ses Kısıklığı

Çocuklarda ses kısıklığı sıkça görülen bir durumdur. Özellikle de çok fazla bağırıyorsa çocuğunuzun sesi kısılabilir. Bu durum normaldir ve ara sıra meydana gelebilir. Fakat çocuğunuzun sesi sık sık kısılıyorsa ne yapmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz.

Çocuklarda Yüksek Ateş Neden Olur?

Çocuklarda yüksek ateş, çok yaygın karşılaşılan bir sorundur ve çocuğun vücut sıcaklığının normalin üstüne çıkması ile meydana gelir. Çoğu yüksek ateş durumunda endişelenilecek ciddi bir şey olmaz. Yine de her ebeveynin yüksek ateşi hızlı bir şekilde kontrol atmayı öğrenmesi gereklidir.