Sağlık

Bu bölüm, çocukluk sağlığı hakkında ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz yerdir. İlgili ebeveynler olarak, hep küçüklerimiz için en iyisini isteriz. Bu nedenle sizi, çocuklarınızın aşıları, hastalıkları önleme, beslenme ve iyi yeme ipuçları ve hem fiziksel hem de psikolojik ağrı ve diğer problemleri nasıl tedavi edeceğiniz gibi çocuklarınız büyüdükçe endişe duyduğunuz her şeyle ilgili makalelerimizi incelemeye davet ediyoruz.

Vajinal Adenozis ve Belirtileri Nedir?

Vajinal adenozis insidansı her 100.000 kadın için 0.3’tür. Bu gibi durumlarda, hastalar vajina bölgesindeki mukoza zarlarını örten bir bez dokusuna sahiptir. Bu doku epitel olarak adlandırılır ve vajina içinde bir silindir şeklindedir.

Otizm Belirtisi Olabilecek Davranışlar

Ebeveynler olarak, sağlık sorunları olan çocuklarımız hakkında endişelenmemiz doğaldır. Otizmden bahsederken, en kısa zamanda (18 aydan önce) durumu tespit etmek en iyisidir. Bu bozukluğu teşhis etmek için, öncelikle otizm belirtilerinin neler olduğunu bilmeliyiz.

Bebeğinizin ilk dişleri: bilmeniz gereken her şey

Genelde, dördüncü aydan itibaren bebeğin ilk dişleri çıkmaya başlar. Bazı durumlarda, bu süre bir yıla kadar sürebilmektedir. Eğer bebeğiniz geç diş çıkarırsa panik olmanıza gerek yok, bu her bebeğin kendine özel bir özelliğidir.

Bebeğinizi Gripten Korumak İçin 7 Tavsiye

Gribin önlenmesi çok zor olsa da, ebeveynler sağlıklı bir beslenme düzeni sayesinde bebeklerinin bağışıklık sistemlerini güçlendirerek onları korumaya yardımcı olabilirler. Bu sayede grip olmalarını engelleyebilirsiniz.

Kısa Sürede Formunuza Kavuşun!

” Almadığınız hedeflerin %100’ünü kaçırırsınız.” (Wayne Gretzky-Kanadalı eski hockey oyuncusu) Doğum yaptıktan sonra, birçok anne formunu hızlı bir şekilde geri kazanmak için ne tür egzersizler yapabileceğinizi merak ediyor. Bu makalede, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak bazı ipuçlarını paylaşmak istiyoruz.