Bebeğinizin fotoğrafını çekmek için en iyi 3 uygulama

Uzun süredir, fotoğraf uygulamaları sadece moda olmakla kalmadı, aynı zamanda hayatımızın en önemli unsurlarından biri haline geldi. Tabii biz de anneler olarak, bebeklerimizle geçirdiğimiz her anı ölümsüzleştirmek istiyoruz.
Bebeğinizin fotoğrafını çekmek için en iyi 3 uygulama

Son Güncelleme: 23 Ağustos, 2018

Peki ne yapmalı? Cep telefonlarımızın kameraları bu ihtiyacımıza gayet iyi cevap verdiği için, fotoğraf rötuşlamak, kolajlar ve sanatsal kompozisyonlar oluşturmak ve en özel anlarımızı mükemmel bir şekilde ölümsüzleştirmek için farklı uygulamalar kullanıyoruz.

Eğer siz de bebeğinizin fotoğraflarını çekmek için en iyi uygulamaların hangileri olduğunu merak ediyorsanız, hiç vakit kaybetmeden yazıyı okumaya devam edin!

Bebeğinizin fotoğrafını çekmek

En iyi fotoğraf uygulamalarına geçmeden önce, bebeğinizin ilk haftalarda flaş kullanarak fotoğrafının çekilmesinin hassas bir konu olabileceğini unutmayın. Aslında, bebeğinizin gözlerine rahatsızlık vermemek için flaş kullanmamanızı öneriyoruz.

En yaygın endişeler

Bir fotoğraf çekerken, ebeveynlerin, aile üyelerinin ve arkadaşların en yaygın endişeleri şunlardır:

  1. Fotoğrafı çekilenin verdiği poz
  2. Fotoğrafın hareketli çıkmaması
  3. Işığın yeterli olmaması
  4. Arka planın iyi ayarlanmış olması
  5. Fotoğrafın keskinliğe sahip olması
  6. Fotoğrafın iyi bir çözünürlüğe sahip olması

Bizi endişelendiren bu kalite göstergeleri dikkate alarak, bebeğinizin fotoğrafını çekmek için en iyi 3 uygulamayı derledik. Hadi hatıralarımızı ölümsüzleştirelim

Baby Boy Photo Frames

Bu uygulama çektiğiniz fotoğrafları süslemenize ve harika bir fotoğraf albümü oluşturmanıza olanak tanıyor. Bebeğinizin fotoğraflarını güzelleştirmek ve hatta telefonunuzun arka planı olarak ayarlamanız için sayısız fotoğraf aracına sahip.

çerçeve

Ayrıca, bu ücretsiz uygulama ile birlikte fotoğraflarınız için 30’dan fazla çerçeveye ve retro, sepya, siyah-beyaz, vintage gibi 20’den fazla filtreye sahip oluyorsunuz. Ayrıca döndürme, oranlama, kırpma, yakınlaşma ve uzaklaşma gibi farklı değişiklikler de yapabilirsiniz.

Bu uygulama ile, fotoğrafı emoji ve yapıştırmalarla süsleyebilir ve bebek fotoğraflarından oluşan bir kolaj yapabilirsiniz. Bu değerli hatıraları daha sonra Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Babynexo

Babynexo uygulamasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini kaydedebilir ve akıllı telefonunuzla bebeğinizin büyüme sürecini ölümsüzleştirebilirsiniz. Anne karnından, bebekliğe ve hatta hayatı boyunca.

Bu uygulama hem selfie hem fotoğraf çekmenize, gündelik hayatınızı kaydetmenize, açıklayıcı bir metin girmenize ve sunduğu farklı şablonlarla çektiğiniz fotoğrafları bebeğinizin cinsiyetine göre değiştirmenize olanak tanıyor.

anne bebek uygulaması

Yazılım, ebeveynlerin kolayca erişebileceği eğlenceli, hoş ve zengin bir tasarım sunuyor. Babynexo, Android sisteminde mevcut, ücretsiz bir uygulama. Yakında iOS işletim sisteminde yeni şablon ve özelliklerle çıkması da bekleniyor.

Bu uygulamanın güzel tarafı, çektiğiniz fotoğraflara hamileliğinizde kaçıncı ayda olduğunuz, veya bebeğinizin kaç günlük veya aylık olduğu gibi bilgileri eklemenize izin vermesi. Daha sonra, sosyal ağlar aracılığıyla çektiğiniz fotoğrafları kronolojik sırasına göre aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Baby Selfie

Selfieler, yani özçekimler şu sıralar oldukça moda olmuş bir fotoğraf akımı. Bu uygulama da, bebeklerinizin bu trendi yakalamasını sağlıyor. Bu nedenle, ebeveynler için en popüler fotoğraf uygumalarından biri “Baby Selfie”.

Bu uygulama, ön kameraya sahip tüm akıllı telefonlara yüklenebiliyor ve tek tuşla fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Peki bebeğiniz ekrana nasıl dokunacak? Çok kolay. Uygulamadaki grafikler bebeğin dikkatini çekmek için eğlenceli hayvan çizimleri ve sesleri gösteriyor.

Bu uygulama ile, çocuğunuzun uyaranlara verdiği beklenmedik tepkileri ve gülümsemeleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca, gördüğü çizimlere göre vereceği şaşkınlık ve sevinç gibi tepkileri de ölümsüzleştirebileceksiniz.

uygulama

Birçok fotoğraf uygulamasının aksine, bu uygulama bebeğin dikkatini çekmek için renkli animasyonlar ve sesler kullanıyor. Bebeğiniz de ekrana dokunarak kamerayı etkinleştiriyor ve fotoğrafı otomatik olarak kaydediliyor.

Ancak, fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşmanıza veya sadece fotoğraf galerinizde saklamanıza olanak tanıyan bu uygulama ücretsiz değil, ancak çok pahalı da sayılmaz. Android Play Store üzerinden 4 lira gibi bir ücretle satın alınabiliyor.


Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.