Doğum yapmak

Biz Ben Anneyim olarak, o özel günde sizin için orada olmak istiyoruz: doğum yapacağınız gün. Size normal doğum ve sezaryen ile ilgili tüm verileri, doğum sancısı belirtilerini ve dikkat etmeniz gereken şeylerle ilgili en iyi bilgileri vereceğiz. Kendinizi en iyi şekilde hazırlayın. Size yardım edeceğiz.

Doğum Esnasında Kusmak Normal Midir?

Bazı kadınlar, doğum sırasında yoğun bir kusma isteği duyduklarında endişelenebilirler. Bu, her kadının başına gelebilecek bir durumdur. Bu belirtiyi hamilelik sırasında yaşamayan kadınlar bile, doğum esnasında kusmak isteyebilir.

Doğumu Tetiklemek İçin 5 Harika Yol

Doğumu tetiklemek için neler yapmanız gerektiğini öğrenerek doğum anını beklerken daha rahat vakit geçirebilir ve doğuma daha hazırlıklı olabilirsiniz. Doktorlar genellikle annenin ya da bebeğin sağlığı ile ilgili endişeleri oldukları zaman doğumu tetiklemek için bazı yöntemler ararlar. Genellikle sancıyı tetiklemek için suni…

Doğum Korkusu Nasıl Aşılır?

Çoğu gebe kadın, ruh halini ve iç huzurunu etkileyen o beklenen tarih yaklaşırken bir korku hissetmeye başlar. Bu yüzden doğum korkusunu nasıl aşacağımızı bilmek oldukça önemlidir. Bu harika an cesur bir şekilde karşılanmalıdır.