Ailecek İzlenecek Disney Pixar Devam Filmleri

Çoğu insan devam filmlerinin iyi olmadığını düşünse de, bu yazımızdaki devam filmleri kaçırılmaması gerekenlerdendir.
Ailecek İzlenecek Disney Pixar Devam Filmleri

Son Güncelleme: 27 Eylül, 2020

İlkinden daha iyi bir film çekmek zor iştir. Bu yüzden, devam filmleri genellikle başarılı olmaz ve hayal kırıklığına mahkum olur.

Bu yazımızda, ailecek izleyebilceğiniz Disney Pixar yapımı devam filmlerini inceleyeceğiz. Bu filmlerin sizi eğlendireceğinden ve heyecanlandıracağından eminiz.

Tüm aile için 4 Disney Pixar Devam Filmi

Sevimli Canavarlar Üniversitesi (2013)

Sully ve Boo arasındaki hassasiyeti işleyen Sevimli Canavarlar filminin neticesinden sonra, bu animasyon filmden önceki olayları ele almak için çekilmiştir. Bu başarılı film, sevilen canavarlarla ilgili yeni bir hikaye ortaya koymuştur.

Sevimli Canavarlar Üniversitesi, okul yıllarında Sully ve Mike arasındaki arkadaşlığın nasıl başladığını göstermektedir. Ayrıca, gerekli çabayı sarf eden karakterlerin hayallerine ulaştığı da filmde görülmektedir.

Karakterler burada, ilk filmin başladığı prestijli Canavarlar Şirketinde başarıyla çalışabilmek için eğitim alırlar.

sevimli canavarlar

İnanılmaz Aile 2 (2018)

İnanılmaz Aile (2004) filminin ilki piyasaya çıktıktan on dört sene sonra, Disney Pixar’ın favori kahraman ailesi günümüzde uyarlanan yeni hikayeleriyle beyaz perdeye geri dönmüştür.

Aslında film şirketi, görevini tam anlamıyla yerine getirerek, ailenin annesi Lastik Kız’ı ana kahraman olarak filme taşımıştır. Bay İnanılmaz ise, bizlere bir yandan eşini desteklerken bir yandan da süper bir baba olabileceğini göstermektedir.

Kayıp Balık Dori (2016)

Heyecan verici ve dokunaklı bir film olan Kayıp Balık Nemo’nun (2003) ardından, yapım şirketi tarafından en sevilen karakterlerden biri ana kahraman yapılarak Kayıp Balık Dori devam filmleri çekilmiştir.

Bu filmdeki aile ve arkadaşlık değerleri, öncekinden daha güçlüdür.Dori,Marlin, Nemo ve tüm ailenin seveceği bazı yeni karakterler ebeveynlerini aramak için bir okyanus macerasına çıkar.

kayıp balık nemo filmi

En iyi Disney Pixar yapımlarından, Oyuncak Hikayesi 3 (2010)

Oyuncak Hikayesi 2 (1999), şirketin şimdiye kadarki en başarılı devam filmlerinden biri olsa da, Oyuncak Hikayesi 3 bize filmin öncesi ve sonrasını göstermektedir. Ayrıca, üçüncü devam filminin bile başarılı olabileceğini ortaya koyar.

Oyuncak Hikayesi’nin son bölümünden bu yana geçen on yılın ardından, yapım şirketi yine harika bir iş çıkarmıştır. Bu film, büyümeyi ve hayatın belirli evrelerinin sonlandırmayı ele almasının yanı sıra, zamanın geçişini de ele almaktadır.

“Andy’nin büyümesine engel olamam ama bunu kaçırmayacağım.”

– Woody, Oyuncak Hikayesi 3 –

Bu hikaye de arkadaşlığın önemine vurgu yapmaktadır ancak bu kez farklı olan, evde gençten yaşlıya herkesi etkileyecek bir nostaljidir.

İlginizi çekebilir ...
Disney Filmlerinden Hayat Dersleri İçeren 7 Alıntı
Ben anneyim
sayfasında okuyun Ben anneyim
Disney Filmlerinden Hayat Dersleri İçeren 7 Alıntı

Kalplerimizde unutulmaz hisler bırakan ve hiç eskimeyen ifadeler var. Sizin için Disney filmlerinden hayatınızı yansıtacak birkaç ifade seçtik.


Ben Anneyim sayfasının içerikleri sadece eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir zaman bir profesyonelin teşhis, tavsiye veya tedavisinin yerine geçmezler. Herhangi bir şüpheniz varsa, güvenilir bir uzmana danışmak en iyisidir.