Erkek Çocuk Sahibi Olmak Bir Prense Sahip Olmaktır

Erkek Çocuk Sahibi Olmak Bir Prense Sahip Olmaktır

Son Güncelleme: 12 Mart, 2018

Her kadın, küçük yaşlardan itibaren Beyaz Atlı Prensini bulmayı hayal eder. Ama kaderin bir gün onlara hayatın en güzel hediyesini verebileceğini hiç düşünemezler: bu sadece peri masallarında olduğu sanılan prens, aslında bir erkek çocuk olabilir.

Hayatlarının gerçek aşkı, kadınların ilk görüşte aşık olmakla ilgili yanlış algılarını değiştirecektir. Çocuk sahibi olan herkes bilir ki anneler çocuklarının ilk aşkıdır. Anneler örnek alınacak ve idol olacak kişilerdir. Çocuklar anneleriyle benzersiz ve çok özel bir bağ oluştururlar.

Hisli bakışlar, eşsiz bir yakınlıkla dolu en güzel öpücükler, yumuşak okşamalar ve iyileştirici sarılmalar, bu kutsal ilişkiyi çerçeveleyen detaylardır; ayrıca koşulsuz olduğu kadar saf, derin ve gerçek bir sevgiyle doludur.

Erkek çocuk taçsız bir kraldır

Oğlunuzun gelişiyle, hayatınızın erkeğinizin sonsuza dek kalbinizde kalmak üzere geldiğini fark edersiniz. Ama, kalabalık bir baloda büyük bir elbise giyiyorsanız sarayınız ya da ve kalenizin kralını bulamazsınız.

Sizi karnınızda bekledikten sonra, ilk buluşmanız soğuk bir hastane odasında gerçekleşir ve sizi bir gecelik giyerken bulur. Öte yandan, o, zayıf olduğu kadar yüksek sesli bir şekilde gelir ve çok özel bir kıyafet giymiyordur, daha doğrusu hiç bir şey giymiyor gibi görünür.

Bir erkek çocuğun annesi olarak, bunu bilmeden veya farkında olmadan bile, bir kadına nasıl davranılması gerektiği ve nasıl bir beyefendi olunacağının temellerini atan “mükemmel erkek arkadaşı” dünyaya getirmiş olursunuz. Küçük çocuğunuz bir gün koca bir adam olacak, bu yüzden saygı, dürüstlük, sevgi ve sadakat gibi değerlerini pekiştirmelisiniz.

Beyaz Atlı Prensinize karşı bu ilk buluşmada bir leydi gibi davranamazsınız. Bu rolü, ilk bakışta geleceği ve hayatı düşünerek hemen bırakırsınız; yani gözyaşlarıyla birlikte öpücükler ve sarılmalarınızı tutamazsınız.

Anne Çocuk Hazırlanıyor

İşte, pahalı erkek parfümleri kullanmadan, sadece doğal ve paha biçilmez yaşamını size getirdi ve bu kraliçesinin gönlünü kazanmak için yeterliydi. Bir erkek çocuk annesi olmak, en harika ve sevgi dolu erkeğe, özel ve hazırlıksız bir şekilde can vermektir.

Bir çocuğun annesine verebileceği her şey

Bir çocuk, her yere gülücükler saçarak sizin de yüzünüzün gülmesini sağlar ve keyfinizin kaçık olduğu o gri günleri tamamen unutturur. O taçsız kral herhangi bir öfke anını tek bir gülümsemesiyle dağıtma yeteneğine sahiptir.

Bu ebedi prens bir kadına hayat boyu duyabileceği en güzel ünvanı verir: “anne.” Bu küçük şey kalbimizin tahtındadır ve ruhumuzu varlığıyla doldurma yeteneğine de sahiptir.

Eğer bu dünyaya bir erkek çocuk getirebilecek kadar şanslıysanız, onun birden gelip annesi için eriyip bitebileceğini de anlayacaksınız. Hassas bir sesle fısıldanan “Seni seviyorum”, yan yana bir bakıştaki ortaklık, kısa bir uyku sırasında sizin kırgın taraflarınıza iyi gelecek bir sarılma. İşte bu, genel olarak, bir erkek çocuk sahibi olmaktır.

Bu eşsiz ve özel prens, hayatınızın en heyecanla beklediğiniz buluşmasından sonra cennet gibi günlerinize renk verebilir.

Anne ve Çocuk Kumsalda

Evinizin kralının elini tutup yeni dünyaları keşfetmek

Erkek çocuk yetiştirmekle ilgili en tuhaf şey, size yardım etmesi için, kendi çocukluk anılarınızı çok nadir kullanabileceğiniz gerçeğidir. Onun duygusal yapısı bir kadınınkinden tamamen farklıdır. Erkek çocuk yetiştirme deneyimi, her şeyi en baştan öğrenmek demektir.

Hiç oyuncak bebekler, çay takımı ve prenses elbiseleri yoktur. Sadece çamurlu araba, top ve hayali silahla gelen şamata ve aksiyon vardır. Tabi, bazı şeyler tekrarlanabilir: hiperaktivite, hayal gücü ve çocukluk masumiyeti.

Erkek çocuklar, yorucu kişilikleriyle, hoşsohbet ve arkadaş canlısı davranırlar. Mahallenin “tarzanları” ya da komik kuklaları olurlar. Her anı, son anlarıymış gibi yaşamak konusunda da derin bir anlayışları vardır.

Her hatayı düzelten bir “seni seviyorum”ları, her kalp kırıklığını tamir eden bir hareketleri ve bir de “lütfen Anne” deyişleri vardır ki işte ona karşı konulamaz.

Onunla anlarsınız ki, uzun zamandır beklediğiniz prens yerde oynamak, hamur yapmak ve film izlemek için her sabah sizi zorla uyandırmak için oradadır. Erkek çocuk sahibi olunca, hayatınızın en etkili ve açıklanamayan güçlerinden biri doğacak, hiç benzeri olmayan bir birliktelik keşfedeceksiniz.


Ben Anneyim sayfasının içerikleri sadece eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir zaman bir profesyonelin teşhis, tavsiye veya tedavisinin yerine geçmezler. Herhangi bir şüpheniz varsa, güvenilir bir uzmana danışmak en iyisidir.