Anneliğin keyfini çıkarın

Burada Ben Anneyim’de; hepimizin tek bir amacı var: annelikten en büyük keyfi almak. Sadece 4 şeye ihtiyacınız var: sevgi, sabır, anlayış ve bu ipuçları.

Annelik Seni Daha Güçlü Yapar

Annelik seni daha güçlü kılar. Buna inanmıyor musunuz? Okumaya devam edin ve sebebini öğreneceksiniz. Hamile kadınların beyinleri tam anlamıyla değişmektedir. Son araştırmalar, hamile kadınların gri maddesinin empati ile ilgili alanlarda azaldığını göstermektedir.

Anne Olmanın 10 Avantajı

Annelik, bir kadının hayatındaki en güzel zamanlardan biridir. Kadınlar anne olduklarında daha önce varlığını hiç hissetmedikleri duyguları keşfederler ve tekrarı mümkün olmayan eşsiz anlar yaşarlar. Bu hisler anne olmanın pek çok avantajı arasından sadece birkaçıdır.

Doğru Dengeyi Bulmak İçin 4 İpucu

Aile ve iş arasında doğru dengeyi bulmak, kesinlikle çok zorlayıcı bir iştir. Bununla beraber, bu zorlukla yıllardır büyük bir başarıyla baş edebilen insanlar vardır. Bugünkü yazımızda, doğru dengeyi bulmak ile ilgili bazı temel ipuçlarını sizlerle paylaşacağız. Ne yazık ki, bir…

Yorgun Annelere Makyaj Önerileri

Kadınların en çok şikayet ettiği şeylerden biri de zamanın yetersizliğidir. Bu durum kadının anne olması durumunda daha da geçerli bir hale gelmektedir. Fakat bu yazıda size sunduğumuz hızlı makyaj ipuçları ile sadece birkaç dakikada hazır olacaksınız! İşte yorgun annelere makyaj…