OYUN ZAMANI

Burada, çocuklar için etkinlikler ve oyunlardan ve yaratıcı eğlenceden nasıl en iyi şekilde faydalanabileceğinizle ilgili makalelerimiz var. Gelişimlerinin her aşamasında akıllarını nasıl stimüle edeceğinizi ve bedenlerine nasıl egzersiz yaptıracağınızı öğrenin.

Yenidoğan İçin 7 Oyun

Güzel bebeğiniz iki aylık olduğunda sizinle daha çok oyun oynamaya başlayabilir. Birçok uykusuz geceyi şimdiye kadar atlatarak ikiniz de giderek katlanılabilir bir rutine alıştınız. Yenidoğanınız daha uzun süre uyanık kalabilir, bu yüzden çok daha fazla etkileşim kurabilir.

Evde Oyun Hamuru Yapmak İçin Tarifler

Her çocuk, evde veya okulda oyun hamuruyla oynamayı sever. Bu tür malzemeler sayesinde çocukların hayal gücü harekete geçer. Buna ek olarak, bu eğlenceli malzemeye şekil vermek için çocukların koordinasyona ihtiyacı vardır ve böylece ince ve kaba motor becerileri de gelişir.

Ergenlikte Video Oyunlarının Önemi

Video oyunları günümüzde gençler için giderek daha önemli hale geliyor. Çevrimiçi oyunlar aslında gençler için en popüler eğlence biçimlerinden biridir. Bu nedenle ebeveynler genellikle video oyunlarının ergenlik dönemindeki etkisi konusunda endişelenirler.

LEGO Eğitimi ve Faydaları

Meşhur LEGO oyuncaklarını bilmeyeniniz yoktur. Bu küçük renkli parçalarla her türlü yapıyı, eşyayı ya da sevdiğiniz bir nesneyi oluşturmak mümkündür. Peki sizlere günümüzde öğretmenlerin büyük bir bölümünün bu oyuncakları güçlü ve yaratıcı bir eğitim materyali olarak kullandıklarını söylersek ne düşünürsünüz?…