OYUN ZAMANI

Burada, çocuklar için etkinlikler ve oyunlardan ve yaratıcı eğlenceden nasıl en iyi şekilde faydalanabileceğinizle ilgili makalelerimiz var. Gelişimlerinin her aşamasında akıllarını nasıl stimüle edeceğinizi ve bedenlerine nasıl egzersiz yaptıracağınızı öğrenin.

Okul Öncesi Dönemde Çocuğunuzun Sanatsal Yeteneğini Teşvik Etmek

Anaokulu yaşındaki çocukları ele alırsak, onlar için yaratıcılıklarını ifade etmenin ilk yöntemlerinden biri çizim yapmaktır. Çizim yapmak, çocukların duygusal, bilişsel ve sosyal gelişimine katkıda bulunur. Ayrıca onlar için iletişim kurmanın bir yoludur. Çocuğunuzun sanatsal yeteneğini okul öncesi dönemde geliştirmek mümkündür.

Çocuğunuzun Oyun Alanını Düzenlemek İçin 4 Fikir

Çocuklara oyun oynamaları ve eğlenmeleri için özel bir alan oluşturmak oldukça önemlidir. Pek çok anne baba bir oyun alanı yaratmak için çok fazla yere ihtiyaçları olduğunu düşünürler fakat aslında böyle bir şeye gerek yok. Biraz yaratıcılık ve doğru malzemelerle, evinizin…

Gelinler Düğünde Neden Beyaz Gelinlik Giyer?

Gelinlikte artık farklı renkler görmeye başlamış olsak da beyaz hala gelinlerin en çok tercih ettiği renk. Peki gelinler düğünde genellikle beyaz gelinlik giymeye nasıl ve neden başladı? Aşağıda size bunu anlatacağız.