Bebekler

Bebeğinizin gelişimi hakkında doğumdan 24. aya kadar bilmeniz gereken her şey. Aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler ile bebeğinizi besleme, temizleme, giydirme ve stimüle etmeye ilişkin çok sayıda ipucu paylaşacağız. Ben Anneyim, yeni bir anne olarak hayatın bu yeni evresini mümkün olan en iyi, eğlenceli şekilde ele alma konusunda sizin için yararlı bir rehber olacaktır.

Bebeklere Oturmayı Öğretmek

Bebeklerin gelişim aşamaları sırasında yaşadıkları değişiklikler, onların doğru gelişimleri için hayati önem taşır. Bebeklere oturmayı öğretmek değişimlerden bir tanesidir ancak bu bebeğin hazır olduğu zamanda olmalıdır.

Bebeğinizi Şımartma Sanatı

Bebeğinizi öpücüklere boğarak şımartma, bebeğinizi okşamak ve bebeğinize sarılmak, ikinizin de her saniye tadını çıkarabileceğiniz sihirli bir şeydir.

Emzirme krizi nedir?

Emzirme krizi, bebeğin süt artışından memnun olmadığında ortaya çıkan bir olay olarak bilinir. Emzirme döneminde süt üretimi bebeğin talebine göre kendini düzenler. Diğer bir deyişle, talep ne kadar yüksekse, süt üretimi o kadar yüksek olur ve bunun tersi de geçerlidir;…