Partnerinizi Şaşırtmak için İpuçları ve Fikirler

Her gün ilişkiniz için çabalamak ve ayrıntılara dikkat etmek önemlidir. Bazen partnerinizi şaşırtmak sizin için zor olabilir. İlişkide rutin haline gelmiş alışkanlıklardan ve monotonluktan kaçınmak önemlidir.
Partnerinizi Şaşırtmak için İpuçları ve Fikirler

Son Güncelleme: 22 Nisan, 2019

Partnerinizi şaşırtmak için yeni yollar bulmak bazen zor olabilir. Birlikte geçen yıllardan sonra tekdüze hale gelip durağanlaşan ilişkiler yaygındır.

Çiftler, uzun süreli birliktelikten sonra biraz sıkılmaya başlar. Rutin ve günlük hayatın kaygılarıyla meşgul olur ve en önemli şeyi unuturlar: aşkı.

Partnerinizi şaşırtmak için ipuçları

Klasikleri kullanın

Ne yapacağınızdan emin olamadığınızda klasikler, her zaman mükemmel seçeneklerdir. Elbette her ilişkideki kıvılcımı koruyacak olan en önemli faktörü unutmayın: yaratıcılık.

Hangi gün olursa olsun yatakta kahvaltı her zaman iyi bir fikirdir. Günün ilk öğününü, günlük yaşamın koşuşturması için evden çıkmadan önce çarşafların arasında paylaşın. Bu iş gününüzü daha zevkli hale getirebilecek türden bir an.

partnerinizi şaşırtmak için ipuçları

Benzer şekilde partnerinizin işten eve dönmesini beklemek de partneriniz için şaşırtıcı olabilir. Haber vermeden, plan yapmadan, hiçbir sebep yokken birlikte bir şeyler yapın. Bir şeyler içmeye gidin, yürüyüşe çıkın ya da bunların hiçbirini yapmayın ve sadece birlikte evde vakit geçirin.

Daha önceden planlanmamış bir yere seyahate gidin

Doğaçlama hareket etmek, partnerinizi şaşırtmanın bir başka harika yoludur. Doğaçlama ile sürpriz bir seyahate çıkabileceğinizi kastediyoruz.

Bununla birlikte çok büyük bir gezi olması gerekmiyor. Henüz bir süre önce gittiğiniz bir yere ya da birkaç günlüğüne her şeyden uzaklaşabileceğiniz, partnerinizin hep gitmek istediği bir yere gidebilirsiniz.

Seksin önemi

Herkesin gözünde aynı değere sahip olmamasına rağmen özellikle uzun süreli ilişkiler için seks anahtar rol oynayan önemli bir faktördür. Sıklığı ve her iki insanın da hissettiği tatminlik düzeyi, genellikle ilişkinin sağlığına yansır.

Ancak ne yazık ki işlerin sıkıcı hale gelmesi çok kolaydır. Partnerinizi şaşırtmak için farklı şeyler denemek imkansız bir görev gibi hissettirmek zorunda değil.

Nelerden hoşlandığınızdan ve nelere ilgi duyduğunuzdan konuşun. Rahatsız edici olacağını varsaymaktansa yeni şeyler denemek her zaman daha iyidir. Ek olarak zevklerin her zaman değiştiğini unutmayın.

Partnerinizi çiçekle şaşırtın

Yine klasik ama her zaman etkili olan bir seçenek. Hem kadınlar hem de erkekler, baba ve anneler bu ufak detayın tadını çıkarmalı. Özel bir günde alabileceğiniz gibi hiçbir neden yokken de alabilirsiniz.

birbirine gülümseyen partnerler

Yemek ile aşk

Bir restorana yemeğe gitmek ise bir başka seçenek. Bunu çok sıradan ya da lüks bir hale getirebilirsiniz. Size birlikte yaşadığınız özel bir anı hatırlatacak bir yer de seçebilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise en sevdiğiniz yemekleri yapmak için birlikte yemek pişirme seansı yapmak. Bu kesinlikle romantik ve unutulmaz bir gece yaratacaktır.

Fark yaratan küçük şeyler

Çok fazla zaman ya da çok fazla para harcamanız gerekmiyor. Kalpten gelen ufak detaylar, ilişkideki tutkuyu ayakta tutan şeylerdir. Meydana gelebilecek zorluklardan bağımsız olarak, mutluluğun adım adım ilerleyen bir süreç olduğunu unutmayın.

“Seni seviyorum” demek için aramak ya da romantik bir notun olduğu sesli bir mesaj bırakmak harikadır. Bir aşk mektubu ya da el yazısıyla bir şiir yazın ve postayla gönderin. Radyodaki bir şarkıyı ruh eşinize adayın ya da ona karışık bir kaset yapın.

Liste burada bitmiyor! Senin başka fikirlerin var mı?

İlginizi çekebilir ...
Çocukların Aileye Katılması ve Çiftler Arasındaki İlişki
Ben anneyim
sayfasında okuyun Ben anneyim
Çocukların Aileye Katılması ve Çiftler Arasındaki İlişki

İlk çocuğun doğumuyla birlikte evliliklerin bir çoğunda krizleri de beraberinde gelir. Belki de içinde bulunulan durumun hassasiyeti ve artan geril...


Ben Anneyim sayfasının içerikleri sadece eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir zaman bir profesyonelin teşhis, tavsiye veya tedavisinin yerine geçmezler. Herhangi bir şüpheniz varsa, güvenilir bir uzmana danışmak en iyisidir.