Prensesimi Kollarıma Alacağım Günün Hayali ile Yaşıyorum

Prensesimi Kollarıma Alacağım Günün Hayali ile Yaşıyorum

Son Güncelleme: 07 Haziran, 2018

Kendimi, prensesimin nasıl gözüktüğünü düşünmekten alıkoyamıyorum. Bebeğimizin kız olacağını öğrendiğimden beri çok heyecanlıyım.

Artık her gün uyumadan önce seni düşünüyorum. Yüzünün şeklini, burnunu ve dudaklarını görüyorum. Sarışın mı yoksa koyu renk saçlı mı olacağını, gözlerinin bana mı yoksa babana mı benzeyeceğini merak ediyorum.

Bir mağazaya gidip bebek kıyafetleri bakarken bu kıyafetler ile nasıl görüneceğini hayal ediyorum. Sürekli seni düşünüyor olmak sanırım anne olmanın bir parçası.

Karnımdaki kıpırdanmalarını hissetmeye, senin orada, canlı bir şekilde aynı benim gibi beklediğini bilmeye bayılıyorum. Seninle tanışacağım günü sabırsızlık ile bekliyorum.

Her gece seninle konuşuyorum ve karnımın üzerinden seni sevip okşuyorum. Beni duyduğundan ve söylediklerimi anladığından çok eminim. Biliyorum ki sen de aynı şeyleri hissediyorsun.

Ben mutlu olduğumda senin de mutlu olduğunu çoktan gösterdin bile. Hoşuna giden bir şey yediğimde içimde dans ediyorsun.

Doğuma kadar kaç günüm kaldığını gün be gün sayıyorum. Daha önce hiç bu kadar devasa, bu kadar asil ve tarifsiz duygular hissedebileceğimi düşünmemiştim.

Prensesim, sen benim hayatımın aşkısın. Hayatın boyunca karşılaşacağın hiç kimse seni benim kadar çok sevemeyecek. Bir gün hayat bizi ayırsa bile görünmez ipler  ile her zaman birbirimize bağlı kalacağımızı biliyorum.

Artık seni yanımda istiyorum. Seni kollarım ile sarmalamak ve göğsüme bastırmak istiyorum.

Seni kendi sütüm ile beslemek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Sürekli, deli gibi kitap okuyup sana en iyi şekilde bakmanın ve seni en iyi şekilde yetiştirmenin yollarını öğreniyorum.

Prensesim, seninle tanışmayı sabırsızlık ile bekliyorum

anne ve bebeği göz göze

Senin dünyadaki en güzel isme sahip olmanı istiyorum, çünkü sen benim prensesimsin. Seni koklamak ve sıcaklığını hissetmek için can atıyorum.

Sesini duymak, saçlarını taramak, sana banyo yaptırmak ve seninle oyunlar oynamak istiyorum.

Biliyorum henüz çok erken ama şimdiden okula gideceğin günlerin hayalini kuruyorum. Güçlü ve mutlu bir şekilde büyüyüşünün ya da okula gitmeden önce evde edeceğin kahvaltıları düşlüyorum.

Prensesim, bu hayallerin gerçekleşmesi için her şeyi yapacağıma dair sana söz veriyorum.

Senin varlığın hayatımı umut ve mutluluk ile dolduruyor. Varlığın, hayatım boyunca zihnimi meşgul eden tüm o yapay sorunları unutmamı sağlıyor. Anne olmak insanı daha iyi bir kişi haline getiriyor. Yeni halim ile şimdiden gurur duyuyorum.

Bu nedenle de seni göreceğim için çok heyecanlıyım. Seninle iyi bir şekilde ilgilenebilmek için her şeyi yaptığımı görmeni ve senin beni mutlu etmen gibi seni mutlu etmeyi istiyorum.

Ebeveyn, çocuğa hayat veren insan değildir; böyle olsaydı çok kolay olurdu. Ebeveyn çocuğa sevgi veren kişidir.

–Denis Lord–

Senin karnımda olduğunu öğrendiğim günden beri günlerimi tamamen olumlu duygular ile yaşıyorum. Senin için her şeyin en iyisini istememden dolayı kendime de iyi bakmaya çalışıyorum.

Sadece senin karnımda büyüdüğünü bilmek bile hayata sımsıkı sarılmamı sağlıyor. Sana dünyadaki tüm güzel şeyleri göstermek istiyorum.

Seni, kuvvetli değer yargıları ve büyük hayalleri olan sıra dışı bir kadın haline getirmek istiyorum.

Harika bir kadın olacaksın

kırmızı pelerinli kız çocuğu

Harika bir kadın haline geleceğinden eminim. Her ne kadar ben de baban da seni prensesimiz olarak çağırsak bile seni karşılaşabileceğin her türlü problem ile baş edecek şekilde yetiştireceğiz.

Her prensesin içinde bir savaşçı vardır. Hayalleri ve inandıkları için savaşan bir savaşçı.

Her sorun ile yüzleşebilen ve kendisini diğer kişilerden altta görmeyen bir savaşçı. Bu savaşçıya ben gururla, o benim kızım diyeceğim.

Seni kollarıma alacağım güne kadar düşünmem ve halletmem gereken daha pek çok şey var. Ama şimdiden olabilecek en özel şekilde sana bağlandığımı hissediyorum.

Hayatımı harika bir şekilde değiştirdin.

Prenses, sen benim hayatımın ışığısın. Beni, karşıma çıkacak her zorluğun üstesinden gelebilecek bir cesaret ve karalılık ile dolduruyorsun.

Bu nedenle sana teşekkür etmeliyim. Karnımda olduğun için, hayat hikayemin bir parçası olduğun için teşekkür ederim. Seni tüm kalbim ile seviyorum.


Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.