2019'da Doğum Yapacak 8 Ünlü İsim

2018'de çok sayıda ünlü isim hamile olduğunu ve yeni yılda doğum yapacağı haberini verdi. 2019'da doğum yapacak bu ünlüleri öğrenin.
2019'da Doğum Yapacak 8 Ünlü İsim

Son Güncelleme: 19 Haziran, 2019

Eğer 2019’da kimlerin doğum yapacağını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yıl doğum yapacak 8 ünlüyü anlatacağız. Ünlü mankenler, müzisyenler, aktrisler ve hatta kraliyet ailesinin çocuklarını göreceğiz.

Bu yılın en heyecanlı haberi bu, siz de bu ünlülerin sevincine ortak olun!

2019’da doğum yapacak 8 ünlü

Bu popüler ailelere 2019’da yeni üyeler katılacak. Detayları öğrenmek ve ünlülerin tepkilerini öğrenmek için okumaya devam edin.

Meghan Markle

Prens Harry’nin eşi Meghan hamile. Bu haber kraliyet ve özellikle yaşam tarzını bile değiştiren kocası prens üzerinde büyük bir etki yarattı. Hatta kendisi eşi ile birlikte hamilelikte yapılması gerekenleri uyguluyor.

Kraliçe II. Elizabeth’in ve katı kraliyet kuralları gereğince, doğuma kadar çocuğun cinsiyeti ya da ismi ile ilgili hiçbir bilgi verilmeyecektir.

Sussex düşesi, 5 mayıs sabahı dünyaya bir erkek çocuğu getirmiştir. Mutlu, sağlıklı ömürler dileriz!

Tina Kunakey

Aşklarını 2018’de romantik ve eşsiz bir düğünle birleştiren Vincent Cassel ve Tina Kunakey, ilk çocuklarını bekliyorlar. İyi haberi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdular.

Büyüyen karnını gösteren bir fotoğraf yayınladı ve kocası da Kunakey’in karnını öpüp okşadığı tatlı bir video paylaştı.

doğum yapacak ünlü

Tina Kunakey Instagram: @tinakunakey

Her ne kadar paylaşımları heyecan verici olsa da haberin detaylarını henüz bilmiyoruz.

Rosanna Zanetti

Venezuelalı model ve şarkıcı David Bisbal, bu sene baba olacağını açıkladı. Heyecanlı çift, çocuklarının ultrason fotoğrafını sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

Rosanna Zanneti ise hamile karavanına katılan ünlü isimler arasında. Henüz bir detay paylaşmadılar ancak en başında Zanetti ” kız ya da erkek fark etmez, her türlü mutlu olurum. Seçim yapmak istemiyorum.” demişti.

Daha sonrasında mavi konfetili fotoğrafını paylaşarak bebeğin cinsiyetini ilan etmiştir. Gönderinin altına “Bisbal üyesi yolda” diye de yorum yapmıştır.

Lourdes Montes

İspanyol moda tasarımcısı Lourdes Montes ve boğa güreşçisi Fran Rivera, geçen yıl ikinci çocuklarını beklediklerini açıkladılar. Montes bu hamileliğin öncekine göre daha zor geçtiğini ifade ediyor.

Bebeğin cinsiyetini ise çoktan açıkladılar: “Erkek çocuğumuz olacak. Babasının adını koyacağız.”

Çift mutlu olduklarını ve hep küçük kızları Carmen’e bir kardeş getirmek istediklerini ifade etmişlerdi. Ancak kızları aynı fikirde değil gibi gözüküyor. Konu hakkında konuşmak istemediğini söylüyormuş.

Lily Aldrige

Ünlü manken ve Victoria Secret meleği Lily Aldrige ile Kings of Leon grubunun vokalisti Caleb Followill ikinci çocuklarını beklemektedirler. Manken, tekrar anne olacağı haberini Instagram hesabından birkaç aylık göbeğini göstererek ilan etti.

Eva Mendes

Ryan Gosling ve Eva Mendes çok ketum bir çift olsa da, onlara yakın bir kaynağa göre yeni çocuklarının gelişi için çok mutlularmış! Evet, çocuklar!

Eva’nın yaşından dolayı hamile kalmaktan zorlanmasına rağmen çift şu anda ikiz bebek bekliyor. Eva, şimdiye kadar başarısızlıkla sonuçlanan birkaç in vitro fertilizasyon denemesinde bulunmuştu.

Diğer yandan ikizlere verecekleri muhtemel isimleri de paylaştılar: Viviana ve Carlos. Carlos ismi, Eva’nın vefat eden kardeşinin anısına konacak.

Natalia Sanchez

Los Serrano’da da Tete’i canlandıran aktris Natalia Sanchez, Instagram’da partneri aktör Marc Clotet ile bebek beklediklerini açıkladı.

Bu, 2019’da üç kişi olacakları anlamına geliyor. Buna rağmen Sanchez’in hamileliğine dair detaylar çok bilinmemekte.

hamile kadına sarılan adam

Natalia Sanchez ve Marc Clotet Instagram: @natasanchezmol

Doğum yapacak son ünlü Julia Nakamatsu

Ünlü ispanyol şarkıcı Melendi ve eşi Julia, aileye yeni bir üye beklemekte. Bu bebek Melendi’nin dördüncü ve Julia’nın ikinci çocuğu olacak. Çoktan bir kız beklediklerini duyurdular ancak ismi hala gizemini koruyor.

Anne olmak en güzel deneyimlerden biridir. Burada sıralanan birçok ünlü yakında bu deneyimi yaşayacak. Ya sen? O tatlı ana ulaştın mı yoksa ulaşma yolunda mısın?
İlginizi çekebilir ...

Hamilelik Sırasında İçebileceğiniz Çaylar
Ben anneyim
sayfasında okuyun Ben anneyim
Hamilelik Sırasında İçebileceğiniz Çaylar

Beslenme uzmanlarına göre sağlığınızı etkilemeyecek olan ve hamilelik sırasında içebileceğiniz çaylar hakkında bilgi vermek istiyoruz.


Tüm alıntı yapılan kaynaklar, kalitelerini, güvenilirliklerini, güncelliklerini ve geçerliliklerini sağlamak için ekibimiz tarafından derinlemesine incelendi. Bu makalenin bibliyografisi güvenilir ve akademik veya bilimsel doğruluğa sahip olarak kabul edildi.


  • Palomar, C. (2005). Maternidad: Historia y Cultura. Revista de Estudios de Género La Ventana. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmicb.2014.00608/full 
  • Puyana, Y., Claudia, V., & Rosero, M. (2005). Traer hijos o hijas al mundo: significados culturales de la paternidad y la maternidad. Revista Latinoamericana de Ciencias Sociales, Niñez y Juventud.

Ben Anneyim sayfasının içerikleri sadece eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir zaman bir profesyonelin teşhis, tavsiye veya tedavisinin yerine geçmezler. Herhangi bir şüpheniz varsa, güvenilir bir uzmana danışmak en iyisidir.